Japán - ÁNTSZ: Magyarországon nem kell aggódni a radioaktív szennyezés miatt
- Részletek
- Hazai vonatkozású hírek - 2011/1. negyedév
- 2011. március 30. szerda, 12:31
Turai István, az Országos Frédéric Joliot-Curie Sugárbiológiai és Sugáregészségügyi Kutató Intézet (OSSKI) megbízott főigazgató főorvosa szerint Magyarországon teljesen indokolatlan az aggodalom a Fukusimából kibocsátott radioaktív szennyezés miatt.

