rss      tw      fb
Keres

Böczögő Dorina negyedik felemáskorláton a cottbusi vk-n

MTI 2015. március 23., hétfő 12:22

Böczögő Dorina negyedikként zárt felemáskorláton a tornászok Cottbusban rendezett világkupa-versenyén.

A magyar szövetség (MATSZ) hétfői beszámolója szerint a TC Békéscsaba 23 éves versenyzője a felemáskorláton elért 13,450 pontos, majdnem dobogót érő szereplése mellett talajon hatodik lett (12,850 pont), Dévai Boglárka pedig ugrásban volt döntős, s 13,637 ponttal ugyancsak hatodikként végzett.

A ritmikus gimnasztikázó Vass Dóra a sportág Franciaországban rendezett Grand Prix-viadalán egyéni összetettben 64,484 ponttal a 17. helyen végzett, míg a Boldizsár Blanka, Ludányi Laura, Lakatos Réka, Szakály Borbála, Raub Nóra, Wehovszky Vivien alkotta együttes kéziszer-csapat összetettben nyolcadik lett (29,400 pont), mindkét szeren fináléba került, s öt szalaggal 14,133 ponttal, három karika-két buzogánnyal pedig 14,817 ponttal zárt a hetedik helyen.