rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek


MTI 2015. március 19., csütörtök 7:50

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 19., csütörtök:

-----------------------

Duna World

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, középszakasz, Naturtex-SZTE-Szedeák - PVSK-PANNONPOWER

Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Internazionale-VfL Wolfsburg

Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 7. állomás, Glasgow

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

Eurosport

9.15 és 11.00: Alpesi sí, világkupa, Meribel

13.45: Sílövészet, világkupa, Hanti-Manszijszk

Eurosport 2

11.00: Síugrás, világkupa, Planica

Digisport 1

15.00: Műugrás, világkupa, Dubaj

17.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Dinamo Moszkva-Napoli

20.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Sevilla-Villarreal

Digisport 2

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, AS Roma-Fiorentina

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Torino-Zenit

23.05: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

március 20., péntek:

--------------------

Duna

15.20: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, Vasas-Kaposvári Rákóczi

Sport 1

11.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő sorsolás

16.15: Labdarúgás, U17-es Eb-selejtező, Magyarország-Csehország

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-Szombathelyi Haladás

Sport 2

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Tbiliszi

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

Eurosport

10.15: Alpesi sí, világkupa, Meribel

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő sorsolás

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő sorsolás

13.30: Sílövészet, világkupa, Hanti-Manszijszk

15.15: Síugrás, világkupa, Planica

20.00: Sznúker, World Grand Prix, Wales

Eurosport 2

14.00: Sznúker, World Grand Prix, Wales

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Hertha BSC

Digisport 1

1.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

3.00 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő sorsolás

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő sorsolás

18.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Balatonfüred-IF Guif

Digisport 2

14.00: Műugrás, világkupa, Dubaj

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Lorient