rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök


MTI 2015. március 11., szerda 7:50

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 11., szerda:

--------------------

Duna World

17.45: Kézilabda, női NB I, FTC-Rail Cargo Hungaria - Győri Audi ETO KC

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

Eurosport

13:00: Labdarúgás, Algarve Kupa

15:15: Sífutás, világkupa, Drammen, férfi és női sprint

17:15: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti, női egyéni

Eurosport 2

10.00: Baseball, Tokió, bemutató mérkőzés, Japán-Európa

14.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 4. szakasz

16:45: Labdarúgás, Algarve Kupa

19:00: Kosárlabda, Európa Kupa, Himki-Zenit, Turow-Paris Levallois és Bayern München-Valencia

Digisport 1

20:15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Chelsea-PSG

Digisport 2

18:45: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, UVSE-Centrál - Padova

20:40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Bayern München-Sahtar Donyeck

22:55: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

március 12., csütörtök:

-----------------------

Duna World

17.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, nyolcas döntő, PEAC-Pécs - Aluinvent DVTK Miskolc

Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Napoli-Dinamo Moszkva

Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Nottingham

Sport 2

17.30: Labdarúgás, KHL, rájátszás, CSZKA-Dinamo Moszkva

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

Eurosport

10.45 és 19.00: Síugrás, világkupa, Trondheim

13.45 és 16.15: Északi összetett, világkupa, Trondheim

14.45: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 2. szakasz

17.00: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti, férfi egyéni

Eurosport 2

14.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz

18.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Franciaország

Digisport 1

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, VfL Wolfsburg-Internazionale

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Fiorentina-AS Roma

23.55: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 2

17.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Zenit-Torino

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Villarreal-Sevilla

23.05: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells