rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap


MTI 2015. február 27., péntek 7:50

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 27., péntek:

--------------------

Duna

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Paksi FC

Sport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj, elődöntő

Sport M

13.35: Lósport, futam

Sportklub

18.40: Jégkorong, osztrák liga, felsőház, Fehérvár AV19-Znojmo

Eurosport

10.45: Alpesi sí, vk, Bansko, női szuperóriás-műlesiklás

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás

13.30: Északi sí, vb, Falun, sífutás, férfi 4x10 km-es váltó

15.30: Sznúker, Európa torna, Lengyelország

Eurosport 2

9.30: Sznúker, Európa torna, Lengyelország

17.30: Hódeszka, vk, Egyesült Államok

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-1. FC Köln

Digisport 1

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás

14.30: Tenisz, WTA-torna, Doha, elődöntő

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Caen

Digisport 2

16.50: Vízilabda, női ob I, ZF-Eger - UVSE-Centrál

18.45: Vízilabda, férfi ob I, ZF-Eger - VasasPlaket

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, top16, Barcelona-Alba Berlin

február 28., szombat:

---------------------

Duna

13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-DVTK

Sport 1

15:45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia - DVSC-TEVA

18:15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest - PMFC-Matias

21:00: Jégkorong, NHL, Nashville Predators-Detroit Red Wings

Sport 2

1:00 és 6.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco, elődöntő

16:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Barcelona

22:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Getafe

Sport M

14:00: Lósport, ügető

19:00 Kosárlabda, Adria-liga, Szolnoki Olaj-Buducsnoszt

Eurosport

9:45: Északi sí, vb, Falun, északi összetett, síugrás, csapatverseny

11:00: Szánkó, vk, Oroszország, kettes, 2. futam

11:30: Alpesi sí, vk, Garmisch-Partenkirchen, férfi lesiklás

13:00: Északi sí, vb, Falun, sífutás, női 30 km, tömegrajtos verseny

15:45: Északi sí, vb, Falun, északi összetett, sífutás, csapatverseny

17:00: Északi sí, vb, Falun, síugrás, csapatverseny

19.00: Sznúker, Európa torna, Lengyelország

Eurosport 2

10.00: Alpesi sí, vk, Bansko, női szuperóriás-műlesiklás

11.45: Sznúker, Európa torna, Lengyelország

15:30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Schalke 04

18:30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hamburg

21:00: Motokrossz, vb, Katar

Digisport 1

3:00: Ökölvívás, Friday Night Fights

13:40: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Crystal Palace

15:45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Sunderland

18:25: Kézilabda, női BL, középdöntő, Larvik-Győri Audi ETO KC

20:40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AC Milan

Digisport 2

14:00: Kézilabda, férfi EHF-kupa, Balatonfüred-Melsungen

március 1., vasárnap:

---------------------

Duna

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Videoton

Sport 1

12:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Sociedad

16:45: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV-Ajax

19:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid

21:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Villarreal

Sport 2

4:00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco, döntő

13:15: Futsal, női MK, döntő, Kiskunfélegyháza,

15:45: Futsal, férfi MK, döntő, Kiskunfélegyháza

18:15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Dunaújváros-Ferencváros

Sport M

14:55: Lósport, futam

Eurosport

8:30: Alpesi sí, vk, Bansko, női összetett, lesiklás

10:15 és 13.00: Alpesi sí, vk, Garmisch-Partenkirchen, férfi óriásműlesiklás, 1. és 2. futam

11:30: Alpesi sí, vk, Bansko, női szuperkombináció, lesiklás

14:30: Északi sí, vb, Falun, sífutás, férfi 50 km, tömegrajtos verseny

16.00 és 20.00: Sznúker, Európa torna, Lengyelország

Eurosport 2

10.00 és 13.00: Sznúker, Európa torna, Lengyelország

15:15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Paderborn

17:30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Wolfsburg

20.30: Hódeszka, vk, Egyesült Államok

Digisport 1

12:45: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester City

15:00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Everton

17:00: Labdarúgás, Ligakupa, döntő, Chelsea-Tottenham

20:55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-PSG

Digisport 2

13:55: Kézilabda, női BL, középdöntő, Thüringer HC-Krim Ljubljana

17:55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Fiorentina

20:40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli