rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek


MTI 2015. február 26., csütörtök 7:50

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 26., csütörtök:

-----------------------

Duna World

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, MAFC-Körmend

STORY4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó

Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 4. állomás, Belfast

Sport 2

12.00, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj, negyeddöntő

22.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco, negyeddöntő

Sport M

13.35: Lósport, futam

Eurosport

9.45: Északi sí, világbajnokság, Falun, északi összetett, síugrás, nagysánc

13.15: Északi sí, világbajnokság, Falun, sífutás, női 4x5 km-es váltó

15.00: Északi sí, világbajnokság, Falun, északi összetett, sífutás, 10 km

16.45: Északi sí, világbajnokság, Falun, síugrás, nagysánc

Digisport 1

13.30: Tenisz, WTA-torna, Doha, negyeddöntő

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Fiorentina-Tottenham Hotspur

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Sporting Lisboa-VfL Wolfsburg

Digisport 2

16.50: Motorsport, FIM Ice Speedway Gladiators, jégmotor-világbajnokság

17.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Dinamo Moszkva-Anderlecht

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Athletic Bilbao-Torino

február 27., péntek:

--------------------

Duna

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 18. forduló, MTK Budapest-Paksi FC

Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors

Sport 2

0.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco, negyeddöntő

14.00 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Dubaj, elődöntő

Sport M

13.35: Lósport, futam

Sportklub

18.40: Jégkorong, osztrák liga, felsőház, Fehérvár AV19-Znojmo

Eurosport

10.45: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, férfi lesiklás, edzés

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás

13.30: Északi sí, világbajnokság, Falun, sífutás, férfi 4x10 km-es váltó

15.30: Sznúker, Európa torna, Lengyelország

Eurosport 2

9.30: Sznúker, Európa torna, Lengyelország

17.30: Hódeszka, világkupa, Egyesült Államok

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, 23. forduló, Bayern München-1. FC Köln

Digisport 1

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás

14.30: Tenisz, WTA-torna, Doha, elődöntő

20.25: Labdarúgás, Ligue 1, 27. forduló, Olympique Marseille-Caen

Digisport 2

16.50: Vízilabda, női ob I, ZF-Eger - UVSE-Centrál

18.45: Vízilabda, férfi ob I, ZF-Eger - VasasPlaket

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, top16, Barcelona-Alba Berlin