rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap


MTI 2015. február 20., péntek 7:50

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 20., péntek:

--------------------

Duna World

15.15 és 17.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntők

Sport 1

18.45: Pályakerékpár, vb, Saint-Quentin

Sport 2

18.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

Sport M

13.25: Lósport, futam

Eurosport

9.45: Északisí, vb, Falun, északi összetett, síugrás

14.00: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 3. szakasz

15.45: Északisí, vb, Falun, északi összetett, sífutás

16.45: Északisí, vb, Falun, síugrás, nők

18.45: Északisí, vb, Falun, síugrás, férfiak, selejtező

20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff, negyeddöntő

Eurosport 2

8.00: Sílövészet, junior vb, Minszk

11.15: Alpesi sí, vk, Saalbach, férfi lesiklás, edzés

13.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff, negyeddöntő

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Borussia Dortmund

Digisport 1

14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj, elődöntők

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Atalanta

Digisport 2

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-AS Monaco

február 21., szombat:

---------------------

Duna World

15.15: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, a 3. helyért

17.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, döntő

Sport 1

15:45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Málaga

18:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Córdoba-Valencia

20:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Almería

Sport 2

0.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

14:00: Lósport, ügető, futam

20.00 és 22.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro, elődöntő

Eurosport

9:45: Alpesi sí, vk, Maribor, női óriásműlesiklás, 1.futam

12:45: Északisí, vb, Falun, sífutás, női üldözéses

14.00: Északisí, vb, Falun, sífutás, férfi üldözéses

16:15: Északisí, vb, Falun, síugrás, férfiak,

20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff, elődöntő

Eurosport 2

8.00 és 11.30: Sílövészet, junior vb, Minszk

9.00 és 11.00: Szánkó, vk, Németország, kettes

9.45: Síakrobatika, vk, Németország, krossz

13.15: Alpesi sí, vk, Maribor, női óriásműlesiklás, 2.futam

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Paderborn-Bayern München

18:30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Hannover

20:45: Labdarúgás, francia női bajnokság, PSG-Lyon

Digisport 1

3:00 Ökölvívás, Friday Night Fights

15:40: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Manchester United

18:10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Newcastle

20:40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Genoa

Digisport 2

16:55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Toulouse

19:00: Jégkorong, MOL Liga, elődöntő, 3. mérkőzés, Nové Zámky-Dab.Docler

21:55: Ökölvívás, WBA középsúlyú címmérkőzés, Golovkin-Murray, WBA, IBO minilégsúlyú címmérkőzés, Budler-Silvestre

február 22., vasárnap:

----------------------

Sport 1

4:00: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Los Angeles Kings

11:45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Sevilla

14:15: Labdarúgás, holland bajnokság, Willem II-Ajax

16:45: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Llagostera - Barcelona B

19:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Eibar

21:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Real Madrid

Sport 2

17:00: Jégkorong, KHL, Slovan-SZKA

22.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro, döntő

Sport M

14.55: Lósport, futam

SportKlub

14:55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Cesena

17:00: Jégkorong, EBEL, középszakasz, Fehérvár AV19-Vienna Capitals

20:45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Torino

Eurosport

2:00: Motorsport, Superbike, vb, Ausztrália, 1. futam

3:00: Motorsport, Supersport, vb, Ausztrália

4.30: Motorsport, Superbike, vb, Ausztrália, 2. futam

9:45: Északisí, vb, Falun, északi összetett, síugrás, csapat

11:00: Alpesi sí, vk, Saalbach, férfi szuper-óriásmulesiklás

12:15: Alpesi sí, vk, Maribor, női műlesiklás, 2. futam

14:15: Északisí, vb, Falun, sífutás, sprint csapatverseny

15.30: Északisí, vb, Falun, északi összetett, sífutás, csapat

17.00: Északisí, vb, Falun, síugrás, csapat

20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff, döntő

Eurosport 2

9.00 és 11.15: Sílövészet, junior vb, Minszk

9.45: Alpesi sí, vk, Maribor, női műlesiklás, 1. futam

14:00: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 5. szakasz

15:30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Borussia Mönchengladbach

17:30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Hertha BSC

Digisport 1

1:10 Atlétika, Tokió Maraton

12:55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-West Ham United

17:00: Kézilabda, férfi BL, Montpellier - MKB-MVM Veszprém

18:45 Kézilabdda, férfi BL, MOL-Pick Szeged-Aalborg

20:55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Olympique Marseille

Digisport 2

15:00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Leicester City

17:10: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Liverpool