rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök


MTI 2015. február 18., szerda 7:50

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 18., szerda:

--------------------

Duna World

17.45: Kézilabda, női NB I, FTC Rail Cargo-Hungária - Dunaújvárosi Kohász KA

Sport 1

20.00: Kerékpár, pályakerékpáros-vb, Saint-Quentin, 1. nap

Sport 2

16.00, 18.00, 22.00 és 24.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

Eurosport

13.15 és 14.45: Északisí-világbajnokság, Falun, sífutás, női 5 km és férfi 10 km selejtező

16.30: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 1. szakasz

20.05: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Eurosport 2

8.00: Sílövészet, junior vb, Minszk, női 10 km

11.30: Sílövészet, junior vb, Minszk

13.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Digisport 1

9.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés Schalke 04-Real Madrid

Digisport 2

17.45: Jégkorong, MOL liga, elődöntő, második mérkőzés, Miskolci Jegesmedvék-Corona Brasov

20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés FC Basel-FC Porto

február 19., csütörtök:

-----------------------

Duna World

17.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, negyeddöntő

Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, első mérkőzés, FC Liverpool-Besiktas

Sport 1

4.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Tampa Bay Lightning

20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Liverpool

Sport 2

0.00, 16.00, 18.00, 22.00 és 24.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

Eurosport

12.45: Északisí-vb, Falun, sífutás, férfi és női sprint selejtező

15.00: Északisí-vb, Falun, sífutás, férfi és női sprint döntő

16.45: Északisí-vb, Falun, női síugrás, selejtező

20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Eurosport 2

8.00: Sílövészet, junior vb, Minszk

11.30: Sílövészet, junior vb, Minszk, férfi 15 km

13.30: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 2. szakasz

15.30: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Digisport 1

11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj, negyeddöntők

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, AS Roma-Feyenoord

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Anderlecht-Dinamo Moszkva

Digisport 2

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Wolfsburg-Sporting

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Tottenham Hotspur-Fiorentina