rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök


MTI 2015. február 11., szerda 7:50

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 11., szerda:

--------------------

Duna World

19.00: Kézilabda, férfi NB I, PLER Budapest - Kőnig-Trade Balmazújváros 19.00

Sport 1

18:45: Vízilabda, BL, Szolnoki Dózsa-Közgép - Galatasaray

Sport 2

11:00, 15.00, 19.30: Tenisz, ATP500-as torna, Rotterdam

Sport M

13:35: Lósport, futam

Eurosport

9:45: Téli Universiade, Granada, Alpesi sí, női óriás-műlesiklás, 1.futam

13.00: Téli Universiade, Granada, Alpesi sí, női óriás-műlesiklás, 2.futam

Eurosport 2

11.30: Téli Universiade, Granada, síakrobatika

13.30: Téli Universiade, Granada, jégkorong, negyeddöntő, Oroszország-Szlovákia

17.00: Kosárlabda, Europa Kupa, Lietuvos Rytas-Telindus Oostende

18:45: Kosárlabda, Europa Kupa, Besiktas-Paris Levallois

20.30: Téli Universiade, Granada, jégkorong, negyeddöntő

Digisport 1

14:00: Tenisz, WTA-torna, Antwerpen

20:25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Everton

Digisport 2

19:55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Barcelona-Villarreal

21:55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Athletic Bilbao-Espanyol

február 12., csütörtök:

-----------------------

Sport 1

2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Chicago Blackhawks-Vancouver Canucks

20.00: Darts, Premier League, 2. állomás, Bournemouth

Sport 2

11.00 és 20.30: Tenisz, ATP500-as torna, Rotterdam

Sport M

13.35: Lósport, futam

Eurosport

10.15: Sílövészet, világkupa, Oslo, női egyéni

13.00: Téli Universiade, Granada, alpesi sí, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam

14.00: Sílövészet, világkupa, Oslo, férfi egyéni

18.00: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, női óriás-műlesiklás, 1. futam

22.00: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, női óriás-műlesiklás, 2. futam

Eurosport 2

9.45: Téli Universiade, Granada, alpesi sí, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam

20.30: Téli Universiade, Granada, jégkorong, női döntő

Digisport 1

17.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Nyizsnyij Novgorod-Olimpiakosz

19.55: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Schaffhausen - MOL-Pick Szeged

Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Antwerpen

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Galatasaray