rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek


MTI 2015. február 5., csütörtök 7:50

A csütörötki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 5., csütörtök:

----------------------

Duna World

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű SE - KTE-Duna Aszfalt

Sport 1

20:00 Darts, Premier League, 1. állomás, Leeds

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

Sportklub

14.30: Tenisz, ATP-torna, Zágráb

Eurosport

10:00: Téli Universiade, Spanyolország, Alpesi sí, női szuper-óriásműlesiklás

11.00, 15.00, 22.00: Sznúker, German Masters, Berlin, 2. nap

13:00: Síugrás, junior vb, Almati

18.00: Alpesi sí, vb, Vail/Beaver Creek, női leiklás, edzés

19:00: Alpesi sí, vb, Vail/Beaver Creek, férfi leiklás, edzés

19:45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea, elődöntő, Ghána-Egyenlítői-Guinea

Eurosport 2

10:00, 20.00: Sznúker, German Masters, Berlin, 2. nap

11:00: Kerékpár, Dubaji körverseny, Egyesült Arab Emírségek, 2. szakasz

13:00: Téli Universiade, Spanyolország, síakrobatika, mogul

14:00: Téli Universiade, Spanyolország, jégkorong, Oroszország-Koreai Köztársaság

17:00: Téli Universiade, Spanyolország, jégkorong, Kanada-Svédország

Digisport 1

18:55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Maccabi Electra

február 6., péntek:

-------------------

Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavaliers-Los Angeles Clippers

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

Sportklub

14.25: Tenisz, ATP 250, Zágráb

Eurosport

9.45: Téli Universiade, Spanyolország, alpesi sí, férfi szuper-óriásműlesiklás

15.00 és 17.15: Sílövészet, világkupa, Nove Mesto, vegyes váltó

16.00: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt

18.45: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, női lesiklás

21.30: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, férfi lesiklás, edzés

Eurosport 2

13.00: Téli Universiade, Spanyolország, hódeszka

14.00: Sznúker, Német Masters, 3. nap

17.00: Téli Universiade, Spanyolország, jégkorong, Spanyolország-Csehország

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Mönchengladbach

Digisport 1

18.15: Vízilabda, férfi OB I, Racionet Honvéd-ZF-Eger

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lens

Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Laboral Kutxa

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Nyizsnyij Novgorod