rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda


MTI 2015. január 27., kedd 7:51

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 27., kedd:

-----------------

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

Eurosport

9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.00: Téli Universiade, síugrás, Szlovákia, HS 100, vegyescsapat

17.45: Alpesi sí, világkupa, Schladming, férfi műlesiklás, 1. futam

18.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea

21.00: Alpesi sí, világkupa, Schladming, férfi műlesiklás, 2. futam

Eurosport 2

9.45: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Ausztrália, Ausztrália-Egyesült Arab Emírségek

12.15: Téli Universiade, Sílövészet, Szlovákia, női 7,5 km

18.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői Guinea, Ghána - Dél-afrikai Köztársaság

21.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Cedevita Zagreb-Virtus Roma

Digisport 1

18.15: Vízilabda, női világliga, Magyarország-Franciaország, Győr

20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, visszavágó, Chelsea-Liverpool

Digisport 2

20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, AC Milan-Lazio

január 28., szerda:

-------------------

Duna World

19.00: Kézilabda, férfi NB I, B.Braun Gyöngyös - Grundfos-Tatabánya

Sport 1

4:30: Kosárlabda, NBA, Golden State Warriors-Chicago Bulls

13:45: Kézilabda, Férfi vb, Katar, negyeddöntő

16:15: Kézilabda, Férfi vb, Katar, negyeddöntő

18.45: Kézilabda, Férfi vb, Katar, negyeddöntő

Sport 2

19:00: Vízilabda, férfi BL, Jug Dubrovnik - Szolnoki Dózsa-Közgép

Sport M

13:35: Lóverseny, futam

Eurosport

1.00, 3.00, 9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne

12.30: Téli Universiade, sílövészet, Szlovákia, női üldözéses

18.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea

Eurosport 2

9:45: Téli Universiade, sífutás, Szlovákia, női 5 km

10:45: Téli Universiade, sílövészet, Szlovákia, férfi üldözéses

11:30: Téli Universiade, sífutás, Szlovákia, férfi 10 km

14:15: Műkorcsolya, Eb, Stockholm, férfi rövidprogram

17.00: Kosárlabda, férfi Európa Liga, Himki-PAOK

18:45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea

21:00: Mukorcsolya, Eb, Stockholm, jégtánc, rövidprogram

Digisport 1

18:30: Vízilabda, férfi BL, ZF-Eger - Olympiakosz

20:40: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Atlético Madrid-Barcelona

Digisport 2

20:40: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Parma-Juventus