rss      tw      fb
Keres

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek


MTI 2015. január 8., csütörtök 7:50

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 8., csütörtök:

---------------------

Duna World

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Sopron-Atomerőmű SE

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

Eurosport

12.00 és 15.45: Sífutás, világkupa, Toblach, férfi üldözéses és női 15 km szabadstílus

13.45: Sílövészet, világkupa, Oberhof, férfi váltó

16.45: Tenisz, ATP-torna, Doha

19.30 és 20.05: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

Eurosport 2

13.30 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

Digisport 1

10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Csehország-Egyesült Államok

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Laboral Kutxa

19.55: Labdarúgás, Király Kupa, nyolcaddöntő, Granada-Sevilla

22.00: Labdarúgás, Király Kupa, nyolcaddöntő, Barcelona-Elche

Digisport 2

6.55: Tenisz, Hopman Kupa, Kanada-Olaszország

10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Galatasaray

január 9., péntek:

------------------

Sport 1

4.30: Kosárlabda, NBA, Portland TrailBlazers-Miami Heat

19.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-MZT Szkopje

Sport 2

2.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane

12.30: Tenisz, ATP-torna, Csennai

19.45: Kézilabda, Magyarország-Spanyolország férfi felkészülési torna

Sport M

13.35: Lóverseny, futam

SportKlub

18.45: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Dornbirn

Eurosport

11.15: Alpesi sí, világkupa, Bad Kleinkirchen, női lesiklás, edzés

12.45: Síugrás, világkupa, Tauplitz/Bad Mittern, selejtező

14.00: Sílövészet, világkupa, Oberhof, női sprint

15.45: Tenisz, ATP-torna, Doha

18.30: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

Eurosport 2

10.00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Ausztrália-Kuvait, Ausztrália

12.00: Síakrobatika, világkupa, Val Thorens, síkrossz

14.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

18.00: Hódeszka, világkupa, Ausztria

Digisport 1

3.00: Tenisz, Hopman Kupa, Franciaország-Lengyelország

10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália - Nagy-Britannia

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Olympique Marseille

Digisport 2

6.55: Tenisz, Hopman Kupa, Franciaország-Lengyelország

11.30: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

17.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Nyizsnij Novgorod-Fenerbahce

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Panathinaikosz