Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
- Részletek
- Sporthírek - 2012
- 2012. december 13. csütörtök, 08:58
MTI 2012. december 13., csütörtök 8:00
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
december 13., csütörtök:
------------------------
M2
17.55: Úszás, rövidpályás vb, Isztambul
20.05: Női kézilabda Európa-bajnokság, Szerbia, középdöntő, Magyarország-Oroszország
Sport 1
16.00: Női kézilabda Európa-bajnokság, Szerbia, középdöntő, Spanyolország-Montenegró
18.00: Női kézilabda Európa-bajnokság, Szerbia, középdöntő, Németország-Románia
20.00: Női kézilabda Európa-bajnokság, Szerbia, középdöntő, Norvégia-Dánia
Sportklub
19.00: Labdarúgás, Bastia-Olympique Marseille, francia bajnokság
Eurosport
9.00 és 18.00: Úszás, rövidpályás vb, Isztambul
10.45: Alpesi sí, Világkupa, Franciaország
14.00: Sílövészet, Világkupa, Szlovénia
19.00 és 20.15: Sífutás, Világkupa, Kanada
Eurosport 2
11.00: Futsal, nemzetközi torna, Oroszország, csoportmérkőzés: Szlovákia-Olaszország
11.30: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Japán, elődöntő: Chelsea-Monterrey
14.00: Futsal, nemzetközi torna, Oroszország, csoportmérkőzés: Portugália-Ukrajna
16.00: Futsal, nemzetközi torna, Oroszország, csoportmérkőzés: Fehéroroszország-Oroszország
18.00: Síakrobatika, Világkupa, Egyesült Államok
Digisport 1
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Mapooro Cantú
20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, AC Milan-Reggina
Digisport 2
19.55: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, Levante-Real Zaragoza
21.55: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, Las Palmas-Betis
december 14., péntek:
---------------------
M2
17.55: Úszás, rövidpályás vb, Isztambul
Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, New York Knicks-Los Angeles Lakers
Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, 15. hét, Philadelphia Eagles-Cincinnati Bengals
21.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, 17. forduló, Lugo-Real Madrid Castilla
Sportklub
4.00: Golf, The Royal Trophy, 1. nap
Eurosport
9.00: Úszás, rövidpályás vb, Isztambul
10.45: Alpesi sí, Világkupa, Val d'Isére, női lesiklás
12.15: Alpesi sí, Világkupa, Val Gardena, férfi, szuperóriás-műlesiklás
14.00: Sílövészet, Világkupa, Pokljuka, női sprint
17.00: Síugrás, női világbajnokság, Ramsau
18.30: Sznúker, Európa torna, Ravenscraig, 1. nap
21.00: Ökölvívás, Bigger's Better, Lettország
Eurosport 2
10.00: Futsal, nemzetközi torna, Oroszország, csoportmérkőzés, Portugália-Csehország
11.30 és 14.45: Sznúker, Európa torna, Ravenscraig, 1. nap
13.45: Síugrás, Világkupa, Engelberg, selejtező
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Borussia Mönchengladbach
Digisport 1
17.50: Vízilabda, férfi bajnokság, A-HÍD Szeged VE - ZF-Eger
20.55: Labdarúgás, portugál bajnokság, Vitória Setúbal-FC Porto
Digisport 2
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Caja Laboral-Cedevita Zagreb