rss      tw      fb
Keres

London 2012 - A műsor

      


július 29., vasárnap (éremosztás 14 számban):

---------------------------------------------

A vasárnapi versenynapon, melyen 14 számban osztanak érmeket, a címvédő magyar férfi vízilabda-válogatott, illetve a férfi kézilabdacsapat is megkezdi szereplését a londoni olimpián.

Élő tévéközvetítések:

m1: 9:30 ó, 16 ó
m2: 10:30 ó
Eurosport: 9 ó, 11 ó, 13:15 ó, 15:30 ó, 17 ó, 18:15 ó, 19:45 ó, 20:30 ó, 22 ó, 22:45 ó, 23:15 ó


A program:

TOLLASLABDA (Wembley Aréna)

csoportmérkőzések:

9:30 ó: férfi egyes, női egyes, férfi páros, női páros, vegyes páros


GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

nők:

A csoport:

11:45 ó: Hollandia-Belgium

14:45 ó: Kína-Koreai Köztársaság

20 ó: Nagy-Britannia - Japán

B csoport:

9:30 ó: Új-Zéland - Ausztrália

17 ó: Argentína - Dél-afrikai Köztársaság

22:15 ó: Németország-Egyesült Államok


ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground - Lord's Krikett Pálya) - 1

10 ó: női csapatverseny, kiesés szakasz

19 ó: NŐI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

FÉRFIAK:

A csoport:

10 ó: Nigéria-Tunézia

15:30 ó: Egyesült Államok-Franciaország

23:15 ó: Argentína-Litvánia

B csoport:

12:15 ó: Brazília-Ausztrália

17:45 ó: Spanyolország-Kína

21 ó: Oroszország - Nagy-Britannia


STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade - A Királyi Lovastestőrség Laktanyája)

10 ó: férfi és női selejtező


ASZTALITENISZ (ExCeL központ)

10 ó: női egyes 2. forduló - 11 ó: PÓTA GEORGINA-Tian Yuan (horvát)

12 ó: férfi egyes 2. forduló - 15:30 ó: ZWICKL DÁNIEL-ALEKSANDAR KARAKASEVIC (szerb)

19 ó: női egyes, 3. forduló


SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks - Királyi Tüzérségi Laktanya) - 2

10 ó: női légpisztoly, alapverseny - CSONKA ZSÓFIA

10 ó: női skeet, alapverseny

12:45 ó: NŐI LÉGPISZTOLY, DÖNTŐ

15 ó: NŐI SKEET, DÖNTŐ


TORNA (North Greenwich Arena)

10:30 ó: női selejtező - BÖCZÖGŐ DORINA


CSELGÁNCS (ExCeL központ) - 2

10:30 ó: női 52 kg, férfi 66 kg, előcsatározások - 10:37 ó: UNGVÁRI MIKLÓS-Adzsmal Faizzada (afgán)

17 ó: NŐI 52 KG, FÉRFI 66 KG, DÖNTŐ


EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)

előfutamok, reményfutamok:

10:30-12:50 ó: férfiak: könnyűsúlyú kétpár, előfutamok - 12:30 ó: HIRLING ZSOLT, VARGA TAMÁS -, könnyűsúlyú négyes, reményfutam, egypár, reményfutamok, kétpár, reményfutam; nők: nyolcas, előfutamok, egypár, reményfutamok, könnyűsúlyú kétpár, előfutamok


RÖPLABDA (Earls Court)

férfiak:

A csoport:

10:30 ó: Nagy-Britannia - Bulgária

15:45 ó: Ausztrália-Argentína

21 ó: Olaszország-Lengyelország

B csoport:

12:30 ó: Oroszország-Németország

17:45 ó: Egyesült Államok-Szerbia

23 ó: Brazília-Tunézia


KÉZILABDA (Copper Box)

férfi csoportmérkőzések -

A csoport:

10:30 ó: Izland-Argentína

15:30 ó: Svédország-Tunézia

20:30 ó: Franciaország - Nagy-Britannia

B csoport:

12:15 ó: Horvátország-Koreai Köztársaság

17:15 ó: Spanyolország-Szerbia

22:15 ó: MAGYARORSZÁG-DÁNIA


LOVASSPORT (Greenwich Park)

11 ó: lovastusa - egyéni és csapatverseny, díjlovaglás, 2. nap


ÚSZÁS (Vizes Központ) - 4

előfutamok:

11 ó: női 100 m hát - 11:03 ó: POVÁZSAY ESZTER (2. futam)

11:20 ó: férfi 200 m gyors - 11:35 ó: KOZMA DOMINIK (5. futam)

11:43 ó: női 100 m mell - 11:46 ó: SZTANKOVICS ANNA (2. futam)

12:03 ó: férfi 100 m hát - 12:09 ó: BOHUS RICHÁRD (3. futam)

12:23 ó: női 400 m gyors - 12:37 ó: RISZTOV ÉVA (3. futam), 12:49 ó: KAPÁS BOGLÁRKA (5. futam)

12:56 ó: férfi 4x100 m gyorsváltó - 2. futam, 13:01 ó: MAGYARORSZÁG (CSEH LÁSZLÓ, BERNEK PÉTER, KIS GERGŐ, TAKÁCS KRISZTIÁN)

elődöntők, döntők:

20:30 ó: NŐI 100 M PILLANGÓ, DÖNTŐ

20:37 ó: férfi 200 m gyors, elődöntő

20:50 ó: női 100 m mell, elődöntő

21:11 ó: FÉRFI 100 M MELL, DÖNTŐ (GYURTA DÁNIEL)

21:18 ó: NŐI 400 M GYORS, DÖNTŐ

21:28 ó: férfi 100 m hát, elődöntő

21:49 ó: női 100 m hát, elődöntő

22 ó: FÉRFI 4X100 M GYORS, DÖNTŐ


SÚLYEMELÉS (ExCeL központ) - 2

16:30 ó: NŐI 53 KG, A CSOPORT

20 ó: FÉRFI 56 KG, A CSOPORT


VÍZILABDA (Water Polo Arena)

férfiak:

A csoport:

11 ó: Görögország-Horvátország

12:20 ó: Kazahsztán-Spanyolország

15:10 ó: Olaszország-Ausztrália

B csoport:

16:30 ó: MAGYARORSZÁG-SZERBIA

19:20 ó: Románia - Nagy-Britannia

20:40 ó: Montenegró-Egyesült Államok


VÍVÁS (ExCeL központ) - 1

11:30 ó: férfi kard, egyéni, 64-es tábla a negyeddöntőig - a 32 között, 12:30 ó: SZILÁGYI ÁRON

19: férfi kard, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (20:10 ó)


TENISZ (Wimbledon)

1. forduló:

12:30-21 ó: férfi egyes, női egyes - 12:30 ó: BABOS TÍMEA-Galina Voszkobojeva (kazah) -, férfi páros, női páros - 16:30 ó körül: BABOS, SZÁVAY ÁGNES-Lucie Hradecka, Andrea Hlavackova (cseh)


KERÉKPÁR (Road The Mall) - 1

13 ó: NŐI MEZŐNYVERSENY, 140 km


LABDARÚGÁS

férfiak, 2. forduló:

A csoport (Wembley Stadion):

18 ó: Szenegál-Uruguay

20:45 ó: Nagy-Britannia - Egyesült Arab Emírségek

B csoport (Coventry Városi Stadion):

15:30 ó: Mexikó-Gabon

18:15 ó: Koreai Köztársaság-Svájc

C csoport (Manchester, Old Trafford)

13 ó: Egyiptom - Új-Zéland

16 ó: Brazília-Fehéroroszország

D csoport (Newcastle, St. James Park)

18 ó: Japán-Marokkó

20:45 ó: Spanyolország-Honduras


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

13 ó: férfiak: Finndingi, Csillaghajó, nők: Elliott 6 m


KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire)

14:30 ó: férfi C-1, K-1, előfutamok


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL központ)

14:30 ó: férfi 60, 69 kg, a 16 közé jutásért - 21:45 ó: VARGA MIKLÓS-Evaldas Petrauskas (litván)


MŰUGRÁS (Vizes Központ) - 1

16 ó: NŐK, SZINKRON, 3 M, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!




      


A londoni olimpia hétfői versenynapján - melyen 12 számban osztanak érmeket - megkezdi szereplését a magyar női vízilabda-válogatott.


Élő tévéközvetítések:

m1: 9:30, 12:17, 20:10, 20:40, 21:50
m2: 10:30, 12:15, 20:10
Eurosport: 9:30, 11:00, 12:15, 14:30, 16:00, 17:00, 18:15, 20:15, 22.15, 22:45

A program:

július 30., hétfő (éremosztás 12 számban):

------------------------------------------

TOLLASLABDA (Wembley Aréna)

csoportmérkőzések:

9:30: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros


GYEPLABDA (Riverbank Aréna)

férfiak:

A csoport:

11:45 ó: Ausztrália - Dél-afrikai Köztársaság

14:45 ó: Spanyolország-Pakisztán

20 ó: Nagy-Britannia - Argentína

B csoport:

9:30 ó: Koreai Köztársaság - Új-Zéland

17 ó: Hollandia-India

22:15 ó: Németország-Belgium


ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground - Lord's Krikett Pálya)

10 ó: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért


KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)

nők:

A csoport:

10 ó: Horvátország-Kína

12:15 ó: Csehország-Törökország

23:15 ó: Angola-Egyesült Államok

B csoport:

15:30 ó: Franciaország-Ausztrália

17:45 ó: Oroszország-Brazília

21 ó: Nagy-Britannia - Kanada


STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade - A Királyi Lovastestőrség Laktanyája)

10 ó: női selejtező

12 ó: férfi selejtező


SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks - Királyi Tüzérségi Laktanya) - 1

10 ó: férfi légpuska, alapverseny - SIDI PÉTER

10 ó. férfi skeet, alapverseny, 1. nap

13:15 ó: FÉRFI LÉGPUSKA, DÖNTŐ


CSELGÁNCS (ExCeL központ) - 2

10:30 ó: férfi 73 kg, előcsatározások, női 57 kg, előcsatározások - 10:58 ó: KARAKAS HEDVIG-Concepcion Bellorin (spanyol)

17 ó: NŐI 57 KG, DÖNTŐ

17:10 ó: FÉRFI 73 KG, DÖNTŐ


EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)

10:30 ó: férfiak: kormányos nélküli kettes, reményfutam - 11:10 ó: SIMON BÉLA, SZÉLL DOMONKOS, négyes, előfutamok, nyolcas, reményfutam, négypár, reményfutam; nők: kormányos nélküli kettes, reményfutam, kétpár, előfutamok, négypár, reményfutam


RÖPLABDA (Earls Court)

nők:

A csoport:

15:45 ó: Dominikai Köztársaság-Oroszország

21 ó: Olaszország-Japán

23 ó: Nagy-Britannia - Algéria

B csoport:

10:30 ó: Kína-Törökország

12:30 ó: Szerbia-Köreai Köztársaság

17:45 ó: Egyesült Államok-Brazília


KÉZILABDA (Copperbox)

nők:

A csoport:

10:30 ó: Angola-Horvátország

15:30 ó: Nagy-Britannia - Oroszország

20:30 ó: Brazília-Montenegró

B csoport:

12:15 ó: Koreai Köztársaság-Dánia

17:15 ó: Franciaország-Spanyolország

22:15 ó: Svédország-Norvégia


ÚSZÁS (Vizesközpont) - 4

előfutamok:

11 ó: női 200 m gyors - MUTINA ÁGNES (5. futam)

11:21 ó: férfi 200 m pillangó - CSEH LÁSZLÓ, BICZÓ BENCE (4. FUTAM)

11:41 ó: női 200 m vegyes - VERRASZTÓ EVELYN (3. futam), HOSSZÚ KATINKA (4. futam)

elődöntők, döntők:

20:30 ó: női 200 m gyors, elődöntő

20:43 ó: FÉRFI 200 M GYORS, DÖNTŐ - KOZMA DOMINIK?

20:51 ó: NŐI 100 M HÁT, DÖNTŐ

20:58 ó: FÉRFI 100 M HÁT, DÖNTŐ

21:15 ó: NŐI 100 M MELL, DÖNTŐ

21:32 ó: férfi 200 m pillangó, elődöntő

21:55 ó: női 200 m vegyes, elődöntő


ASZTALITENISZ (ExCeL központ)

11 ó: férfi egyes, 3. forduló - 13 ó: ZWICKL DÁNIEL-Csuang Cseh-jüan (tajvani)

16:30 ó: női egyes, 4. forduló - PÓTA GEORGINA?

20 ó: férfi egyes, 4. forduló


SÚLYEMELÉS (ExCeL központ) - 2

16:30 ó: NŐI 58 KG, A CSOPORT

20 ó: FÉRFI 62 KG, A CSOPORT


VÍVÁS (ExCeL központ) - 1

11:30 ó: női párbajtőr, egyéni, 64-es tábla a negyeddöntőig - 13:20 ó: SZÁSZ EMESE-Csoj In Jeong a 32 között

19 ó: női párbajtőr, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (20:40 ó)


TENISZ (Wimbledon)

12:30 ó: férfi és női egyes és páros, 2. forduló


VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

13 ó: férfiak: 49-es, Finndingi, Laser (1. futam: 13 ó, 2. futam: 14:15 ó) - BERECZ ZSOMBOR, Csillaghajó; nők: Elliott 6 m, Laser Radial


LOVASSPORT (Greenwich Park)

13:30 ó: lovastusa - egyéni és csapatverseny, tereplovaglás


KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre - Lee Valley vadvízi központ, Hertfordshire)

14:30 ó: férfiak: C-2, előfutamok; nők: K-1, előfutamok


ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: férfi 52 és 81 kg, a 16 közé jutásért


VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

nők:

A csoport:

15:10 ó: Spanyolország-Kína

20:40 ó: MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK

B csoport:

16:30 ó: Olaszország-Ausztrália

19:20 ó: Nagy-Britannia - Oroszország


MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1

16 ó: FÉRFIAK SZINKRON-TORONYUGRÁS, 10 M, DÖNTŐ


TORNA (North Greenwich csarnok) - 1

17:30 ó: FÉRFI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ



Ha tetszik a cikk, ajánlja másoknak is!